Ādažu bibliotēkā no 10.oktobra līdz 31.oktobrim bija skatāma ceļojošā fotoizstāde “Baltijas dziļjūra”.

“Bibliotēkas darba laikā skatīt izstādi nāca daudzu interesenti – Ādažu un Carnikavas iedzīvotāji, skolēni, apmeklētāji no Ādažu dienas aprūpes centra, kā arī ikviens bibliotēkas lasītājs. Aplūkojot lielformāta foto darbus, visiem izstādes apmeklētājiem bija sajūsma par daudzveidīgo un krāsainos jūras iemītnieku tuvplānu,” stāsta Ādažu bibliotēkas darbinieces.

Pāvilostas bibliotēkā no 1.novembra ir skatāma ceļojošā fotoizstāde “Baltijas dziļjūra”. Izstādes atklāšanā piedalījās Pāvilostas pamatskolas skolēni, skolotāji un citi interesenti.

“Mūsdienu digitālajā laikmetā iesaistīt jaunāko paaudzi un bērnus dabas iepazīšanā paliek aizvien grūtāk, tāpēc mums ir svarīgi paraudzīties uz jūras iemītnieku pasauli ar jaunu, citādu skatījumu. Ļoti svarīgi, ka dabas, izziņa palīdz pievērst vides jautājumiem jaunus cilvēkus, bērnus, jauniešus, kuriem šīs lielformāta fotokanvas ļauj gan tuvumā uzlūkot jūras grunts pasauli, gan arī izlemt par nākotnes studiju virzieniem,” atklāšanas pasākumā minēja projekta koordinatore Gunta Gabrāne.

Lai sniegtu iespēju aplūkot jūras dzīļu pasauli plašākam cilvēku lokam, fotoizstāde “Baltijas dziļjūra” ceļos pa visu Latviju. Pāvilostas bibliotēkā ceļojošā fotoizstāde “Baltijas dziļjūra” būs skatāma līdz 30.novembrim.